Dzień Dziecka z klubami "Sum" i "Karaś"

  • Wydrukuj
  • Email
  • Dzień Dziecka z klubami "Sum" i "Karaś". To już druga edycja zawodów wędkarskich z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanych przez dwa kluby sportowe z gminy Laszki, zrzeszających sympatyków i miłośników przyrody i wędkarstwa, a mianowicie Klub Sportowy SUM z Wietlina oraz Klub Sportowy KARAŚ z Laszek. Zawody dla najmłodszych odbyły się 5 czerwca 2022 r. na łowisku w Wietlinie. W zawodach - w roli obserwatorów - i w ceremonii wręczania nagród, uczestniczyli: członek Zarządu Powiatu Jarosławskiego Krzysztof Cebulak oraz przewodniczący Komisji Sportu Rady Powiatu Kamil Dziukiewicz - Gratulujemy wzorowej organizacji zawodów, które przebiegły w miłej i rodzinnej atmosferze - jednogłośnie stwierdzili obydwaj radni na zakończenie! Organizatorzy przekazują podziękowania dla posła Tadeusza Chrzana za ufundowane nagrody. Zdjęcia: organizatorzy zawodów.
  • Galeria

To już druga edycja zawodów wędkarskich z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanych przez dwa kluby sportowe z gminy Laszki, zrzeszających sympatyków i miłośników przyrody i wędkarstwa, a mianowicie Klub Sportowy SUM z Wietlina oraz Klub Sportowy KARAŚ z Laszek. Zawody dla najmłodszych odbyły się 5 czerwca 2022 r. na łowisku w Wietlinie.

W zawodach - w roli obserwatorów - i w ceremonii wręczania nagród, uczestniczyli: członek Zarządu Powiatu Jarosławskiego Krzysztof Cebulak oraz przewodniczący Komisji Sportu Rady Powiatu Kamil Dziukiewicz - Gratulujemy wzorowej organizacji zawodów, które przebiegły w miłej i rodzinnej atmosferze - jednogłośnie stwierdzili obydwaj radni na zakończenie!

Organizatorzy przekazują podziękowania dla posła Tadeusza Chrzana za ufundowane nagrody.

Zdjęcia: organizatorzy zawodów.