Zawody wędkarskie PZW Koło SAN z okazji Dnia Dziecka

• Zawody wędkarskie PZW Koło SAN z okazji Dnia Dziecka. Z okazji Dnia Dziecka zawody wędkarskie zorganizowało również Koło SAN Polskiego Związku Wędkarskiego. Odbyły się one 5 czerwca na pięknym akwenie w Wietlinie. Samorząd powiatowy w ceremonii wręczenia pucharów oraz nagród reprezentował Krzysztof Cebulak, członek Zarządu Powiatu, a zarazem radny Rady Powiatu Jarosławskiego. Najmłodszym uczestnikom zawodów gratulujemy osiągniętych wyników, a PZW Koło SAN bardzo dobrej organizacji zawodów i zapewnienia świetniej zabawy dla najmłodszych! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, przesłanej nam przez organizatorów wydarzenia.