Odbiór drogi powiatowej Nr 1728 R ulica Okrzei w Jarosławiu

• Odbiór drogi powiatowej Nr 1728 R ulica Okrzei w Jarosławiu. Dzisiaj  (tj.25 lipca 2022 roku ) dokonano odbioru technicznego robót budowlanych związanych z przebudową drogi powiatowej Nr 1728R ulica Okrzei w Jarosławiu. W odbiorze uczestniczył Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Paweł Tworek wraz z pracownikami, Radni Powiatu Jarosławskiego, m.in. Tatiana Kożak-Siara, Andrzej Wyczawski, Kamil Dziukiewicz oraz przedstawiciele  Urzędu Miasta Jarosławia Pani Magdalena Zarębska-Lorenowicz i wykonawcy inwestycji z Przedsiębiorstwa Budowlano-Remontowego "BUD-HAN" s.c. Wojciech i Oskar Rokoszyńscy.Zadanie zostało zrealizowane przy 50 % środków z budżetu Powiatu Jarosławskiego oraz 50% udziale finansowym Miasta Jarosław. Kwota brutto inwestycji to  440.552,93 zł. W ramach zdania wykonana została nowa nawierzchnia bitumiczna - 500,00 mb / 3300,00m2 Dodatkowo dla zwiększenia bezpieczeństwa wykonano wyniesione przejście dla pieszych, które zostało pomalowane farbą grubowarstwową i oznakowane znakami pionowymi D-6  na żółtym tle, jak też ustawiono prostokątne lustro drogowe celem zwiększenie widoczności dla poruszających się pojazdami mechanicznymi. -  Cieszę się, że mogliśmy dziś odebrać kolejną  inwestycję drogową, która zwiększy bezpieczeństwo na naszych powiatowych drogach - komentuje Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot.

100 7251

100 7250