130-lecie i nadanie Sztandaru OSP w Rudołowicach

• 130-lecie i nadanie Sztandaru OSP w Rudołowicach. 14 sierpnia 2022 r. w Rudołowicach odbyła się uroczystość 130-lecia i nadania sztandaru Jednostce OSP w Rudołowicach. Msza św. w kościele parafialnym w Rudołowicach rozpoczęła Jubileusz w czasie, której został poświęcony sztandar jednostki OSP Rudołowice.  Następnie zaproszeni goście przemaszerowali  na placu przed Domem Kultury, gdzie kontynuowano uroczystość nadania sztandaru.  Strażackie święto było okazją do wręczenia odznaczeń strażackich. Serdecznie wszystkim gratulujemy. Powiat Jarosławski reprezentował Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak. Przekazał życzenia i gratulacje druhom OSP Rudołowice wręczajac pamiątkowy list okolicznościowy na ręce Prezesa OSP Rudołowice Pana Wiesława Zagrobelnego.

Powiat Jarosławski reprezentował Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak.