Szkolenie upowszechniające tworzenie Centrum Usług Spolecznych

• Szkolenie upowszechniające tworzenie Centrum Usług Spolecznych. 2 września 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu odbyło się szkolenie upowszechniające tworzenie Centrum Usług Społecznych oraz ideę deinstytucjonalizacji. Oficjalnie powitali i otworzyli szkolenie Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot wraz z dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarosławiu Panią Agnieszką Sikorską. Szkolenie jest organizowane w ramach projektu „ Liderzy Kooperacji”. Program Operacyjny Wiedza, Edukacja, Rozwój; Działanie 2.5 „ Skuteczna pomoc społeczna”. Prowadząca z ramienia ROPS w Rzeszowie przy współpracy tut. PCPR była Pani Malwina Misiąg. Szkolenie przeznaczone było dla kadry pomocy społecznej. Zaproszeni zostali przedstawiciele ośrodków pomocy społecznej, domów pomocy społecznej oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu Powiatu Jarosławskiego.