Kolejny sukces Powiatowego Ogniska Baletowego w Jarosławiu.

  • Wydrukuj
  • Email
  • Kolejny sukces Powiatowego Ogniska Baletowego w Jarosławiu.. W 44. konfrontacjach dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych „Tańcowały Dwa Michały”, które odbyły się 15 października 2022 r. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu uczestniczyli podopieczni Powiatowego Ogniska Baletowego w Jarosławiu. W konkursie udział wzięło 17 zespołów z województwa podkarpackiego. Tancerze z POB w Jarosławiu wytańczyli miejsca na podium. Kategoria I do lat 12 Cytruski jako Lemurowy Król - I Miejsce Kategoria II od 13 lat Cytrusy plus –układem Za Twoim krokiem II Miejsce Serdecznie wszystkim gratulujemy udziału i osiągnięcia bardzo wysokich wyników. Źródło: POB w Jarosławiu
  • Galeria

W 44. konfrontacjach dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych „Tańcowały Dwa Michały”, które odbyły się 15 października 2022 r. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu uczestniczyli podopieczni Powiatowego Ogniska Baletowego w Jarosławiu.

W konkursie udział wzięło 17 zespołów z województwa podkarpackiego. Tancerze z POB w Jarosławiu wytańczyli miejsca na podium.

Kategoria I do lat 12 Cytruski jako Lemurowy Król - I Miejsce

Kategoria II od 13 lat Cytrusy plus –układem Za Twoim krokiem II Miejsce

Serdecznie wszystkim gratulujemy udziału i osiągnięcia bardzo wysokich wyników.

Źródło: POB w Jarosławiu