Warning: exif_read_data(Garcia_Jaroslaw.jpg): Incorrect APP1 Exif Identifier Code in /var/www/clients/client1/web1/web/plugins/content/jw_sigpro/jw_sigpro/includes/helper.php on line 294

Starosta Jarosławski zaprasza do udziału w koncertach "Bieszczady bez granic"

• Starosta Jarosławski zaprasza do udziału w koncertach "Bieszczady bez granic". Zapraszamy bardzo serdecznie na ucztę muzyczną! Już 7 i 9 lutego (wtorek,czwartek) 2023 roku, w ramach XVIII Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" w Jarosławiu wystąpi Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej pod dyr. Bogdana Olędzkiego oraz światowej sławy pianista, Laureat III nagrody Konkursu Chopinowskiego w 2021 roku Martin Garcia Garcia. Wydarzenie odbędzie się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu, 7 i 9  lutego 2023 roku o godz. 17.00. Bilety do nabycia w Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich. W związku z tym, iż duet fortepianowy Hyo i Hyuk Lee odwołał swój koncert z przyczyn osobistych zapraszamy osoby, które zakupiły już bilety do wymiany biletów na koncert Martina Garcia Garcia lub do odebrania zwrotu środków w Muzeum Kamienica Orsettich w Jarosławiu Szczegóły na plakatach poniżej:

Szczegóły na plakatach poniżej: