3 edycja Turnieju Piłkarskiego "Śladem Bogdana Zająca" o Puchar Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota za nami!

  • Wydrukuj
  • Email
  • 3 edycja Turnieju Piłkarskiego "Śladem Bogdana Zająca" o Puchar Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota za nami!. Duża dawka sportowych emocji i piękna pogoda towarzyszyła uczestnikom Turnieju. Wydarzenie oficjalnie otwarte zostało przez Starostę Jarosławskiego Stanisława Kłopota, Wicestarostę Mariusza Trojaka, Sekretarza Gminy Pruchnik Roberta Grządziela oraz dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu Michała Cebulę. W tym sportowym wydarzeniu udział wzięli również, m.in. Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Monika Maj-Lichończak, Wójt Gminy Radymno Bogdan Szylar, nauczyciele, trenerzy, sędziowie, opiekunowie, rodzice. Zatem Puchar Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota zdobyła reprezentacja SP z Rozborza Długiego, 2. miejsce przypadło SP z Chotyńca; 3. miejsce SP z Chłopic, 4. zaś, SP z Miękisza Starego. I te drużyny spotkają się w finale finałów dwóch turniejów "Śladem Bogdana Zająca" - miejskiego i powiatowego, już w przyszłym tygodniu! Serdecznie gratulujemy! To sportowe wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana oraz Burmistrza Pruchnika Wacława Szkoły. Turniej komentował znany i lubiany dziennikarz sportowy Marek Grzesik. W Turnieju zmierzyło się 12 drużyn, 4 drużyny przechodzą do finału, który odbędzie się na stadionie sportowym w Jarosławiu już 14 czerwca. Zapraszamy bardzo serdecznie. Zdj. Mirella Pieniążek, Dorota Pupka
  • Galeria

Duża dawka sportowych emocji i piękna pogoda towarzyszyła uczestnikom Turnieju. Wydarzenie oficjalnie otwarte zostało przez Starostę Jarosławskiego Stanisława Kłopota, Wicestarostę Mariusza Trojaka, Sekretarza Gminy Pruchnik Roberta Grządziela oraz dyrektora Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu Michała Cebulę. W tym sportowym wydarzeniu udział wzięli również, m.in. Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Monika Maj-Lichończak, Wójt Gminy Radymno Bogdan Szylar, nauczyciele, trenerzy, sędziowie, opiekunowie, rodzice.

Zatem Puchar Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota zdobyła reprezentacja SP z Rozborza Długiego, 2. miejsce przypadło SP z Chotyńca; 3. miejsce SP z Chłopic, 4. zaś, SP z Miękisza Starego. I te drużyny spotkają się w finale finałów dwóch turniejów "Śladem Bogdana Zająca" - miejskiego i powiatowego, już w przyszłym tygodniu!

Serdecznie gratulujemy!

To sportowe wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana oraz Burmistrza Pruchnika Wacława Szkoły. Turniej komentował znany i lubiany dziennikarz sportowy Marek Grzesik.

W Turnieju zmierzyło się 12 drużyn, 4 drużyny przechodzą do finału, który odbędzie się na stadionie sportowym w Jarosławiu już 14 czerwca. Zapraszamy bardzo serdecznie.

 

Zdj. Mirella Pieniążek, Dorota Pupka