Międzynarodowy Turniej Finałowy „Śladem Bogdana Zająca”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Międzynarodowy Turniej Finałowy „Śladem Bogdana Zająca”. Rozgrywki na najwyższym poziomie i wielkie emocje. Tak w skrócie można opisać dzisiejszy (14.06.2023r.) Turniej o puchar Senatora RP Mieczysława Golby i Dyrektora SMS w Jarosławiu Kamila Dziukiewicza, który odbył się pod Patronatem Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana i Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota. Turniej oficjalnie otworzyli Senator RP Mieczysław Golba, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Anna Huk, Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak, Dyrektor biura poselskiego Tadeusza Chrzana Monika Romaniec, Radny Powiatu Jarosławskiego i Dyrektor SMS Kamil Dziukiewicz, Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu Monika Maj-Lichończak, Dyrektor Liceum SMS Michał Cebula oraz Bogdan Zając – legenda podkarpackiej piłki nożnej. Turniej prowadził nie kto inny, jak znany i lubiany komentator sportowy - Marek Grzesik. Turniej nie odbyłby się, gdyby nie drużyny młodych sportowców z Powiatu Jarosławskiego, a także ze Słowacji, z miasta partnerskiego Svidnik - którzy dzielnie walczyli o puchar. Były to drużyny: Chłopice, Miękisz Stary, Chotyniec, Rozbórz Długi, SP 11 w Jarosławiu, SP Niepokalanki, SP 4 w Jarosławiu, Szkoła Mistrzostwa Sportowego. Podium przedstawia się następująco: III miejsce drużyna ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu II miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 z Jarosławia I miejsce drużyna ze Svidnika Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników, gratulacje dla laureatów oraz trenerów! Zdj. Mirella Pieniążek/Iwona Rogus
  • Galeria

Rozgrywki na najwyższym poziomie i wielkie emocje. Tak w skrócie można opisać dzisiejszy (14.06.2023r.) Turniej o puchar Senatora RP Mieczysława Golby i Dyrektora SMS w Jarosławiu Kamila Dziukiewicza, który odbył się pod Patronatem Posła na Sejm RP Tadeusza Chrzana i Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota.

Turniej oficjalnie otworzyli Senator RP Mieczysław Golba, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Anna Huk, Wicestarosta Jarosławski Mariusz Trojak, Dyrektor biura poselskiego Tadeusza Chrzana Monika Romaniec, Radny Powiatu Jarosławskiego i Dyrektor SMS Kamil Dziukiewicz, Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu Monika Maj-Lichończak, Dyrektor Liceum SMS Michał Cebula oraz Bogdan Zając – legenda podkarpackiej piłki nożnej. Turniej prowadził nie kto inny, jak znany i lubiany komentator sportowy - Marek Grzesik.

Turniej nie odbyłby się, gdyby nie drużyny młodych sportowców z Powiatu Jarosławskiego, a także ze Słowacji, z miasta partnerskiego Svidnik - którzy dzielnie walczyli o puchar. Były to drużyny: Chłopice, Miękisz Stary, Chotyniec, Rozbórz Długi, SP 11 w Jarosławiu, SP Niepokalanki, SP 4 w Jarosławiu, Szkoła Mistrzostwa Sportowego.

Podium przedstawia się następująco:

III miejsce drużyna ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 z Jarosławia

I miejsce drużyna ze Svidnika

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników, gratulacje dla laureatów oraz trenerów!

 

Zdj. Mirella Pieniążek/Iwona Rogus