IV Festiwal Muzyczny im. Jana Kusiewicza

• IV Festiwal Muzyczny im. Jana Kusiewicza. Drodzy Melomani, w imieniu Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota oraz Dyrektora Artystycznego i Programowego Festiwalu Jacka Ścibora mamy zaszczyt zaprosić na niezwykle wydarzenie artystyczne - IV Festiwal Muzyczny im. Jana Kusiewicza, który odbędzie się 30 września i 1 października 2023 r., w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Jarosławiu. Bilety do kupienia w Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich. W ramach IV Festiwalu Myzycznego im. Jana Kusiewicza przygotowaliśmy również coś dla najmłodszych mieszkańców Powiatu Jarosławskiego. ---> Mobilna Filharmonia z Rzeszowa wystąpi z programem muzycznym już 30 września 2023 r! Szczegóły na plakatach, zapraszamy!

Drodzy Melomani,

Bilety do kupienia w Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich.

Szczegóły na plakatach, zapraszamy!