Wieczór Wigilijny w SOSW w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Wieczór Wigilijny w SOSW w Jarosławiu. 14 grudnia 2023 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Jarosławiu odbył się Wieczór Wigilijny z wychowankami Internatu. W uroczystej wieczerzy wzięli udział Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, Skarbnik Powiatu Jarosławskiego Agnieszka Mroczka, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Marta Kurpiel, Dyrektor SOSW Wojciech Głąb – gospodarz oraz wychowankowie wraz z opiekunami. Wigilijne spotkanie uświetniły jasełka w wykonaniu wychowanków SOSW. Była to wspaniała okazja do wspólnej rozmowy, integracji i kolędowania, w zbliżającej się już atmosferze Świąt Bożego Narodzenia. Zdj. SOSW w Jarosławiu/dziękujemy
  • Galeria

14 grudnia 2023 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Jarosławiu odbył się Wieczór Wigilijny z wychowankami Internatu. W uroczystej wieczerzy wzięli udział Starosta Jarosławski Stanisław Kłopot, Skarbnik Powiatu Jarosławskiego Agnieszka Mroczka, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Marta Kurpiel, Dyrektor SOSW Wojciech Głąb – gospodarz oraz wychowankowie wraz z opiekunami.

Wigilijne spotkanie uświetniły jasełka w wykonaniu wychowanków SOSW. Była to wspaniała okazja do wspólnej rozmowy, integracji i kolędowania, w zbliżającej się już atmosferze Świąt Bożego Narodzenia.

 

Zdj. SOSW w Jarosławiu/dziękujemy