Forum „CARPATHIA EDUCATION"

• Forum „CARPATHIA EDUCATION". Stowarzyszenie Euroregion Karpacki oraz Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Jarosławiu zapraszają do udziału Forum „CARPATHIA EDUCATION" integrującym środowiska samorządowe, ośrodki akademickie, kadrę, studentów oraz organizacje działające w obszarze turystyki w regionie i na terenie całego Euroregionu Karpackiego. Spotkanie odbędzie się w dniu 14 marca 2024 roku w Jarosławiu (aula Biblioteki Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Jarosławiu, ul. Czarnieckiego 16) w godzinach 09.30 – 14.00 (zaproszenie wraz z programem w załączeniu). Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: abuk@karpacki.pl w terminie do 13.03.2024 roku, do godz.12.00. Serdecznie zapraszamy.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 13.03.2024 roku, do godz.12.00.

Serdecznie zapraszamy.

Załączniki do pobrania

Formularz zgłoszeniowy - Forum.docplik w formacie .DOC (29 Pobrań)