Już jest nowa Elektrownia Fotowoltaiczna PANS w Jarosławiu.

  • Wydrukuj
  • Email
  • Już jest nowa Elektrownia Fotowoltaiczna PANS w Jarosławiu.. Już jest nowa Elektrownia Fotowoltaiczna PANS w Jarosławiu. Serdecznie gratulujemy innowacyjnej inwestycji. 3 lipca 2024 r. uroczyście otwarto i oddano elektrownię do użytku. Nowo utworzona „farma” usytuowana jest za budynkiem Biblioteki PANS. Uroczystość była okazją do wystąpienia ustępującego Rektora PANS prof. ucz. dr. hab. Krzysztofa Rejmana, który podsumował 9 lat swojej działalności na stanowisku rektora. W wydarzeniu uczestniczył Kamil Dziukiewicz Starosta Powiatu Jarosławskiego, który złożył okolicznościowe gratulacje i podziękował rektorowi za lata pracy na rzecz jarosławskiej uczelni. W spotkaniu brała udział także Barbara Stawarz – Członek Zarządu Powiatu Jarosławskiego. PANS w Jarosławiu #powiatjaroslawski
  • Galeria

Już jest nowa Elektrownia Fotowoltaiczna PANS w Jarosławiu.

Serdecznie gratulujemy innowacyjnej inwestycji.

 3 lipca 2024 r. uroczyście otwarto i oddano elektrownię do użytku. Nowo utworzona „farma” usytuowana jest za budynkiem Biblioteki PANS.

Uroczystość była okazją do wystąpienia ustępującego Rektora PANS prof. ucz. dr. hab. Krzysztofa Rejmana, który podsumował 9 lat swojej działalności na stanowisku rektora.

W wydarzeniu uczestniczył Kamil Dziukiewicz Starosta Powiatu Jarosławskiego, który złożył okolicznościowe gratulacje i podziękował rektorowi za lata pracy na rzecz jarosławskiej uczelni. W spotkaniu brała udział także Barbara Stawarz – Członek Zarządu Powiatu Jarosławskiego.

PANS w Jarosławiu #powiatjaroslawski