Przebudowa drogi powiatowej Jarosław - Wietlin - Łazy

• Przebudowa drogi powiatowej Jarosław - Wietlin - Łazy. W ramach blisko 10-kilometrowej inwestycji, droga Jarosław - Wietlin – Łazy zostanie poszerzona do 6 metrów, ze wzmocnieniem poboczy. Będą również m.in. jednostronne chodniki, zatoki autobusowe i przejścia dla pieszych. W Łazach zostanie przebudowane skrzyżowanie z drogą Lubaczów – Laszki – Duńkowice, ze zwykłego na typu rondo. Koszt to 17,83 mln złotych, z czego finansowanie z Polskiego Ładu to ponad 11 mln złotych. Powiat finansowo wspomogą zaś gminy: Laszki oraz Jarosław – gmina wiejska.

jarosław wietlin łazy