Certyfikaty OSEhero dla I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Certyfikaty OSEhero dla I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu. I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu zostało wyróżnione certyfikatem OSEhero, przyznawanym szkołom aktywnie działającym na rzecz edukacji cyfrowej i cyberbezpieczeństwa. Indywidualny certyfikat OSEhero otrzymała również Izabela Wieliczko – nauczycielka I LO i liderka działań realizowanych w ramach programu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Wyróżnienia, ważne przez kolejne dwa lata, są efektem systematycznej pracy prowadzonej w roku szkolnym 2025/2026. W ramach programu Izabela Wieliczko uczestniczyła w specjalistycznych szkoleniach i webinarach, brała udział w cyklicznych spotkaniach społeczności OSEhero „Przy kawie”, a także realizowała inicjatywy edukacyjne propagujące bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z nowych technologii. Podejmowane działania miały na celu rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów, zwiększanie świadomości zagrożeń występujących w sieci oraz promowanie zasad cyberbezpieczeństwa w całej społeczności szkolnej. Udział w programie umożliwił szkole korzystanie z nowoczesnych materiałów edukacyjnych, wymianę doświadczeń z nauczycielami z całej Polski oraz wdrażanie dobrych praktyk w zakresie edukacji cyfrowej. Przyznanie certyfikatów stanowi potwierdzenie wysokiego poziomu zaangażowania I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu w rozwój kompetencji przyszłości i budowanie bezpiecznego środowiska cyfrowego dla młodzieży. Serdecznie gratulujemy Izabeli Wieliczko oraz całej społeczności szkolnej. Sukces ten jest kolejnym przykładem działań szkół prowadzonych przez powiat jarosławski na rzecz nowoczesnej i bezpiecznej edukacji. Materiały prasowe: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu
  • Galeria

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu zostało wyróżnione certyfikatem OSEhero, przyznawanym szkołom aktywnie działającym na rzecz edukacji cyfrowej i cyberbezpieczeństwa. Indywidualny certyfikat OSEhero otrzymała również Izabela Wieliczko – nauczycielka I LO i liderka działań realizowanych w ramach programu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

Wyróżnienia, ważne przez kolejne dwa lata, są efektem systematycznej pracy prowadzonej w roku szkolnym 2025/2026. W ramach programu Izabela Wieliczko uczestniczyła w specjalistycznych szkoleniach i webinarach, brała udział w cyklicznych spotkaniach społeczności OSEhero „Przy kawie”, a także realizowała inicjatywy edukacyjne propagujące bezpieczne i odpowiedzialne korzystanie z nowych technologii.

Podejmowane działania miały na celu rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów, zwiększanie świadomości zagrożeń występujących w sieci oraz promowanie zasad cyberbezpieczeństwa w całej społeczności szkolnej. Udział w programie umożliwił szkole korzystanie z nowoczesnych materiałów edukacyjnych, wymianę doświadczeń z nauczycielami z całej Polski oraz wdrażanie dobrych praktyk w zakresie edukacji cyfrowej.

Przyznanie certyfikatów stanowi potwierdzenie wysokiego poziomu zaangażowania I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu w rozwój kompetencji przyszłości i budowanie bezpiecznego środowiska cyfrowego dla młodzieży.

Serdecznie gratulujemy Izabeli Wieliczko oraz całej społeczności szkolnej. Sukces ten jest kolejnym przykładem działań szkół prowadzonych przez powiat jarosławski na rzecz nowoczesnej i bezpiecznej edukacji.

Materiały prasowe: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu