SOSW w Jarosławiu wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej!

  • Wydrukuj
  • Email
  • SOSW w Jarosławiu wyróżniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej!. Z radością przekazujemy, że w marcu 2018 roku przedstawiciel Ministerstwa Edukacji Narodowej w Warszawie zwrócił się do dyrekcji Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu z informacją o wyborze placówki do wykonania zamówienia na przygotowanie oficjalnych kartek świątecznych przez uczniów! Zadanie zaprojektowania i wykonania kartek zostało powierzone uczniom Szkoły Przysposabiającej do Pracy. 100 kartek zrobionych z wykorzystaniem tradycyjnych technik plastycznych, zawierających świąteczne motywy wielkanocne, zostanie w najbliższych dniach przekazane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej swoim partnerom oraz zaprzyjaźnionym instytucjom wraz z życzeniami. Cieszymy się, że możemy w ten sposób zaprezentować umiejętności i talent, jak również staranność i pracowitość uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Jana Pawła II w Jarosławiu, którzy w proces wykonanie tych małych dzieł sztuki zaangażowali wszystkie swoje zdolności. Mamy nadzieję, że nasze kartki, jako nośnik życzeń świątecznych od Ministerstwa Edukacji Narodowej, sprawią wiele radości tym którzy je otrzymają. Tekst i zdj.: SOSW w Jarosławiu
  • Galeria

Z radością przekazujemy, że w marcu 2018 roku przedstawiciel Ministerstwa Edukacji Narodowej w Warszawie zwrócił się do dyrekcji Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu z informacją o wyborze placówki do wykonania zamówienia na przygotowanie oficjalnych kartek świątecznych przez uczniów! Zadanie zaprojektowania i wykonania kartek zostało powierzone uczniom Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

100 kartek zrobionych z wykorzystaniem tradycyjnych technik plastycznych, zawierających świąteczne motywy wielkanocne, zostanie w najbliższych dniach przekazane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej swoim partnerom oraz zaprzyjaźnionym instytucjom wraz z życzeniami.

Cieszymy się, że możemy w ten sposób zaprezentować umiejętności i talent, jak również staranność i pracowitość uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Jana Pawła II w Jarosławiu, którzy w proces wykonanie tych małych dzieł sztuki zaangażowali wszystkie swoje zdolności.

Mamy nadzieję, że nasze kartki, jako nośnik życzeń świątecznych od Ministerstwa Edukacji Narodowej, sprawią wiele radości tym którzy je otrzymają.

Tekst i zdj.: SOSW w Jarosławiu