Puchar Ministra Sportu i VI miejsce w Polsce dla reprezentacji ZSTiO Jarosław

  • Wydrukuj
  • Email
  • Puchar Ministra Sportu i VI miejsce w Polsce dla reprezentacji ZSTiO Jarosław. Z dumą informujemy, że męska reprezentacja sportowa Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, po raz pierwszy w historii powiatu, wystartowała w ogólnopolskich zawodach w ramach Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Ministra Sportu. 23 września 2020 r. na stadionie lekkoatletycznym im. Michała Barty przy I LO w Kołobrzegu, sportowcy z "Mechanika" rywalizowali z najlepszymi w Polsce. Ostatecznie zajęli bardzo dobre VI miejsce oraz  zdobyli medale indywidualne. Ich sukcesy to: Michał Matyja - I miejsce w rzucie dyskiem 1.75kg - prawie 52 m (najlepszy wynik punktowy we wszystkich dyscyplinach męskich). Jakub Ramotowski - III miejsce w pchnięciu kulą 6kg - blisko 12 metrów. Krystian Fleszar - III miejsce w skoku wzwyż - 1.70 m. Także w innych konkurencjach biegowych padły zadowalające rezultaty, które przyczyniły się do świetnego wyniku końcowego. Drużyna przywiozła pamiątkowy dyplom oraz Puchar Ministra Sportu. Dla naszej lokalnej i szkolnej społeczności to ogromny sukces, i powód do dumy. Drużyna pokazała wspaniałą postawę i dostarczyła wszystkim wielu sportowych emocji. Społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu składa serdeczne podziękowania dla starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota oraz prezesa PKS Jarosław Witolda Duszyńskiego za pomoc i wsparcie w organizacji transportu. Dziękujemy  również o kierowcom, którzy zadbali o bezpieczną podróż naszej reprezentacji. Opiekunowie reprezentacji ZSTiO: Tomasz Turoń, Wiesław Kutyła Sportowcom gratulujemy historycznego osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów Informacja prasowa: ZSTiO w Jarosławiu. Fot. Tomasz Turoń; tekst Agnieszka Podobińska, Tomasz Turoń.
  • Galeria

Z dumą informujemy, że męska reprezentacja sportowa Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, po raz pierwszy w historii powiatu, wystartowała w ogólnopolskich zawodach w ramach Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Ministra Sportu.

23 września 2020 r. na stadionie lekkoatletycznym im. Michała Barty przy I LO w Kołobrzegu, sportowcy z "Mechanika" rywalizowali z najlepszymi w Polsce. Ostatecznie zajęli bardzo dobre VI miejsce oraz  zdobyli medale indywidualne. Ich sukcesy to:

Michał Matyja - I miejsce w rzucie dyskiem 1.75kg - prawie 52 m (najlepszy wynik punktowy we wszystkich dyscyplinach męskich).

Jakub Ramotowski - III miejsce w pchnięciu kulą 6kg - blisko 12 metrów.

Krystian Fleszar - III miejsce w skoku wzwyż - 1.70 m.

Także w innych konkurencjach biegowych padły zadowalające rezultaty, które przyczyniły się do świetnego wyniku końcowego. Drużyna przywiozła pamiątkowy dyplom oraz Puchar Ministra Sportu. Dla naszej lokalnej i szkolnej społeczności to ogromny sukces, i powód do dumy. Drużyna pokazała wspaniałą postawę i dostarczyła wszystkim wielu sportowych emocji.

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu składa serdeczne podziękowania dla starosty jarosławskiego Stanisława Kłopota oraz prezesa PKS Jarosław Witolda Duszyńskiego za pomoc i wsparcie w organizacji transportu. Dziękujemy  również o kierowcom, którzy zadbali o bezpieczną podróż naszej reprezentacji.

Opiekunowie reprezentacji ZSTiO: Tomasz Turoń, Wiesław Kutyła

Sportowcom gratulujemy historycznego osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów

Informacja prasowa: ZSTiO w Jarosławiu. Fot. Tomasz Turoń; tekst Agnieszka Podobińska, Tomasz Turoń.