Międzynarodowy sukces ucznia „Witkowskiego”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Międzynarodowy sukces ucznia „Witkowskiego”. Patryk Wawrzyszko, uczeń klasy 2c z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu, prowadzi własnego bloga na portalu społecznościowym, który zauważyła organizatorka TEDxKids@AcademyInternational, Małgorzata Guzy. Pani koordynator tak bardzo spodobały się treści udostępniane przez Patryka, że zaproponowała mu  wysłanie zgłoszenia na TEDxKids. Jak stwierdził Patryk - Miałem ideę w sercu, więc skorzystałem z szansy. Już na początku stycznia wysłał filmik, w którym  przedstawił swoje zainteresowania i pasje. Osoby odpowiedzialne za weryfikację uczestników do tej międzynarodowej konferencji, wybrały piętnaścioro mówców z Europy. W tym gronie znalazł się Patryk, którego mentorem został Hubert Wójcicki, wspierający go podczas dwumiesięcznych przygotowań. Sama konferencja była podzielona na cztery sesje, składające się z występów mówców i występów artystycznych. Podczas konferencji młodzież przedstawiała swoje oryginalne poglądy i wizje na temat różnych zjawisk w duchu hasła: „Czuję – Myślę – Działam!” Tytuł wystąpienia naszego ucznia to „Sonder – zauważ, poczuj, zareaguj”. Sonder to uczucie, kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, że ktoś, kto właśnie cię mija, ma tak samo złożone życie jak ty. Konferencja odbyła się 20 marca 2021 w Warszawie. Jesteśmy dumni z Patryka i serdecznie gratulujemy mu tak udanego wystąpienia w tym międzynarodowym  przedsięwzięciu! Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu
  • Galeria

Patryk Wawrzyszko, uczeń klasy 2c z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu, prowadzi własnego bloga na portalu społecznościowym, który zauważyła organizatorka TEDxKids@AcademyInternational, Małgorzata Guzy. Pani koordynator tak bardzo spodobały się treści udostępniane przez Patryka, że zaproponowała mu  wysłanie zgłoszenia na TEDxKids. Jak stwierdził Patryk - Miałem ideę w sercu, więc skorzystałem z szansy.

Już na początku stycznia wysłał filmik, w którym  przedstawił swoje zainteresowania i pasje. Osoby odpowiedzialne za weryfikację uczestników do tej międzynarodowej konferencji, wybrały piętnaścioro mówców z Europy. W tym gronie znalazł się Patryk, którego mentorem został Hubert Wójcicki, wspierający go podczas dwumiesięcznych przygotowań. Sama konferencja była podzielona na cztery sesje, składające się z występów mówców i występów artystycznych.

Podczas konferencji młodzież przedstawiała swoje oryginalne poglądy i wizje na temat różnych zjawisk w duchu hasła: „Czuję – Myślę – Działam!” Tytuł wystąpienia naszego ucznia to „Sonder – zauważ, poczuj, zareaguj”. Sonder to uczucie, kiedy zdajesz sobie sprawę z tego, że ktoś, kto właśnie cię mija, ma tak samo złożone życie jak ty. Konferencja odbyła się 20 marca 2021 w Warszawie.

Jesteśmy dumni z Patryka i serdecznie gratulujemy mu tak udanego wystąpienia w tym międzynarodowym  przedsięwzięciu!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu