Anna Jenke patronką Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Anna Jenke patronką Publicznego Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Jarosławiu. Z okazji uroczystości nadania imienia Anny Jenke Publicznemu Katolickiemu Liceum Ogólnokształcącemu przy parafii pw. Bożego Ciała w Jarosławiu, chciałbym w imieniu społeczności powiatu jarosławskiego, podziękować za organizację tego ważnego dla naszej lokalnej historii i dziedzictwa wydarzenia. Sługa Boży Anna Jenke jest przykładem głębokiej wiary, pełnego zawierzenia i oddania się Najwyższemu Bogu dla nas wszystkich. Takich postaci potrzeba naszej Ojczyźnie i jej moralnemu odrodzeniu. Jest wzorcem dla dzieci i młodych ludzi. Dlatego tak ważnym jest pielęgnowanie Jej pamięci. W jarosławskim Publicznym Katolickim Liceum Ogólnokształcącym oprócz przekazywanej wiedzy, liczy się także wychowanie w tradycji wierności Bogu i Polsce. Jako przedstawiciel powiatowych władz samorządowych wybranych przez mieszkańców ziemi jarosławskiej, dziękuję za wszystko, co czynicie dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i wychowania jej młodego pokolenia. Starosta jarosławski Stanisław Kłopot
  • Galeria

Z okazji uroczystości nadania imienia Anny Jenke Publicznemu Katolickiemu Liceum Ogólnokształcącemu przy parafii pw. Bożego Ciała w Jarosławiu, chciałbym w imieniu społeczności powiatu jarosławskiego, podziękować za organizację tego ważnego dla naszej lokalnej historii i dziedzictwa wydarzenia.

Sługa Boży Anna Jenke jest przykładem głębokiej wiary, pełnego zawierzenia i oddania się Najwyższemu Bogu dla nas wszystkich. Takich postaci potrzeba naszej Ojczyźnie i jej moralnemu odrodzeniu. Jest wzorcem dla dzieci i młodych ludzi. Dlatego tak ważnym jest pielęgnowanie Jej pamięci.

W jarosławskim Publicznym Katolickim Liceum Ogólnokształcącym oprócz przekazywanej wiedzy, liczy się także wychowanie w tradycji wierności Bogu i Polsce. Jako przedstawiciel powiatowych władz samorządowych wybranych przez mieszkańców ziemi jarosławskiej, dziękuję za wszystko, co czynicie dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i wychowania jej młodego pokolenia.

Starosta jarosławski Stanisław Kłopot