Stypendia i nagrody pieniężne. Uczniowie ZSTiO wyróżnieni w Programie „Nie zagubić talentu”.

  • Wydrukuj
  • Email
  • Stypendia i nagrody pieniężne. Uczniowie ZSTiO wyróżnieni w Programie „Nie zagubić talentu”.. Miło nam poinformować, że społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu zyskała kolejnych stypendystów. Nominowani uczniowie otrzymali stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe oraz (lub) nagrody pieniężne w ramach realizacji programu młodzieży uzdolnionej "Nie zagubić talentu”. Uroczysta gala, odbyła się 20 października w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury Pogranicza w Krośnie. Stypendia i nagrody są przyznawane przez Zarząd Województwa Podkarpackiego. Główne cele Programu to wspieranie uczniów w rozwijaniu ich uzdolnień i zainteresowań i budowanie poczucia własnej wartości. Do grona wyróżnionych uczniów należą laureaci i finaliści olimpiad, i konkursów na szczeblu ogólnopolskim. W ubiegłym roku szkolnym uzyskali również bardzo wysokie i wysokie wyniki w nauce. Stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe uzyskali uczniowie: Rajmund Dejnaka (kl. IV – technik elektronik) i Mateusz Skupień (kl. III – technik informatyk). Nagrody pieniężne otrzymali uczniowie: Łukasz Pytlowany, Mateusz Żuk (kl. III – technik elektronik), Adrian Przybylski (kl. IV Ta – technik automatyk). Natomiast uczeń Szymon Biały (kl. II Tp) otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia artystyczne z ramienia PZSM w Jarosławiu. Gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów! Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Miło nam poinformować, że społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu zyskała kolejnych stypendystów. Nominowani uczniowie otrzymali stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe oraz (lub) nagrody pieniężne w ramach realizacji programu młodzieży uzdolnionej "Nie zagubić talentu”. Uroczysta gala, odbyła się 20 października w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury Pogranicza w Krośnie.

Stypendia i nagrody są przyznawane przez Zarząd Województwa Podkarpackiego. Główne cele Programu to wspieranie uczniów w rozwijaniu ich uzdolnień i zainteresowań i budowanie poczucia własnej wartości. Do grona wyróżnionych uczniów należą laureaci i finaliści olimpiad, i konkursów na szczeblu ogólnopolskim. W ubiegłym roku szkolnym uzyskali również bardzo wysokie i wysokie wyniki w nauce.

Stypendium za wybitne osiągnięcia naukowe uzyskali uczniowie: Rajmund Dejnaka (kl. IV – technik elektronik) i Mateusz Skupień (kl. III – technik informatyk). Nagrody pieniężne otrzymali uczniowie: Łukasz Pytlowany, Mateusz Żuk (kl. III – technik elektronik), Adrian Przybylski (kl. IV Ta – technik automatyk). Natomiast uczeń Szymon Biały (kl. II Tp) otrzymał stypendium za wybitne osiągnięcia artystyczne z ramienia PZSM w Jarosławiu.

Gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych sukcesów!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu