Pomagając innym, pomagasz i sobie. Szlachetna Paczka „Mechanika”.

  • Wydrukuj
  • Email
  • Pomagając innym, pomagasz i sobie. Szlachetna Paczka „Mechanika”.. W tym roku społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących zdecydowała, że weźmie udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”- akcji która, jak zawsze, daje nadzieję, otuchę i spełnia zwyczajne marzenia. Udało się, przygotowano podarunki dla rodziny, której postanowiono pomóc. Ale po kolei... Zaczęliśmy od zorganizowania szkolnego kiermaszu słodyczy, z którego dochód przeznaczony został na zakup potrzebnych dla rodziny artykułów.. O pomoc i wsparcie zbiórki poprosiliśmy rodziców, którzy nie pozostali obojętni na nasz apel. Nasze wspólne działanie przyniosło wspaniałe efekty. Po czym zaczęły się przygotowania - zakupy, znoszenie potrzebnych rzeczy, zbiórki wewnątrz klas...Kupiliśmy łóżko piętrowe, odzież, obuwie zimowe, potrzebne artykuły spożywcze, chemiczne, przybory szkolne i inne wymagane rzeczy. Po podliczeniu wydatków podjęliśmy jeszcze decyzję o zakupie piekarnika. W poniedziałek, 13 grudnia wszystkie pakunki zawieźliśmy  do magazynu Szlachetnej Paczki, skąd trafiły do potrzebującej rodziny. Wszystkim darczyńcom, bez pomocy których nie byłoby możliwe przygotowanie paczek, z całego serca dziękujemy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że pomogliśmy ludziom uwierzyć w ludzi. "Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem". Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

W tym roku społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących zdecydowała, że weźmie udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”- akcji która, jak zawsze, daje nadzieję, otuchę i spełnia zwyczajne marzenia. Udało się, przygotowano podarunki dla rodziny, której postanowiono pomóc.

Ale po kolei... Zaczęliśmy od zorganizowania szkolnego kiermaszu słodyczy, z którego dochód przeznaczony został na zakup potrzebnych dla rodziny artykułów.. O pomoc i wsparcie zbiórki poprosiliśmy rodziców, którzy nie pozostali obojętni na nasz apel. Nasze wspólne działanie przyniosło wspaniałe efekty. Po czym zaczęły się przygotowania - zakupy, znoszenie potrzebnych rzeczy, zbiórki wewnątrz klas...Kupiliśmy łóżko piętrowe, odzież, obuwie zimowe, potrzebne artykuły spożywcze, chemiczne, przybory szkolne i inne wymagane rzeczy.

Po podliczeniu wydatków podjęliśmy jeszcze decyzję o zakupie piekarnika. W poniedziałek, 13 grudnia wszystkie pakunki zawieźliśmy  do magazynu Szlachetnej Paczki, skąd trafiły do potrzebującej rodziny.

Wszystkim darczyńcom, bez pomocy których nie byłoby możliwe przygotowanie paczek, z całego serca dziękujemy. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że pomogliśmy ludziom uwierzyć w ludzi. "Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem".

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu