Sukces uczniów ZSTiO - stypendium i wyróżnienie SEP.

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukces uczniów ZSTiO - stypendium i wyróżnienie SEP.. Konkurs o przyznanie stypendium naukowego z Funduszu Stypendialnego Stowarzyszenia Elektryków Polskich – edycja 2021, został rozstrzygnięty! Przewodniczący Kapituły Funduszu Stypendialnego SEP, Piotr Szymczak podczas spotkania Świąteczno-Noworocznego SEP 16 grudnia 2021 r., ogłosił wyniki. W kategorii UCZNIOWIE - Krzysztof Zięba, absolwent szkoły, który kształcił się w zawodzie technik informatyk, otrzymał stypendium naukowe. Jest pierwszym laureatem konkursu – stypendystą SEP spośród uczniów naszej szkoły. Łukasz Pytlowany, uczeń 3klasy technikum, kształcący się w zawodzie technik elektronik otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Informacja prasowa (tekst, zdj.): 
  • Galeria
Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu

Konkurs o przyznanie stypendium naukowego z Funduszu Stypendialnego Stowarzyszenia Elektryków Polskich – edycja 2021, został rozstrzygnięty! Przewodniczący Kapituły Funduszu Stypendialnego SEP, Piotr Szymczak podczas spotkania Świąteczno-Noworocznego SEP 16 grudnia 2021 r., ogłosił wyniki.

W kategorii UCZNIOWIE - Krzysztof Zięba, absolwent szkoły, który kształcił się w zawodzie technik informatyk, otrzymał stypendium naukowe. Jest pierwszym laureatem konkursu – stypendystą SEP spośród uczniów naszej szkoły. Łukasz Pytlowany, uczeń 3klasy technikum, kształcący się w zawodzie technik elektronik otrzymał wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Informacja prasowa (tekst, zdj.):