Tytuł "Technik-Absolwent 2021" razy trzy!!!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Tytuł "Technik-Absolwent 2021" razy trzy!!!. Po raz kolejny społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu ma wspaniały powód do dumy. Absolwenci technikum ZSTiO, za całokształt swoich osiągnięć, w II etapie finałowym Konkursu zostali uhonorowani przez Główną Komisję Konkursową tytułami LAUREATA oraz WYRÓŻNIENIEM. Wyniki XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) dla absolwentów średnich szkół prowadzących  kształcenie zawodowe przedstawiają się następująco: Tytułem „TECHNIK ABSOLWENT 2021” zostali uhonorowani: KRZYSZTOF ZIĘBA (I miejsce w specjalności Technik Informatyk) HUBERT MISIĄG (II miejsce w specjalności Technik Elektronik) ERYK MAŚKIEWICZ (III miejsce w specjalności Technik Elektronik) Wyróżnienie otrzymał: MICHAŁ KNAP (w specjalności Technik Informatyk). Składamy serdeczne gratulacje i życzy dalszych sukcesów!!! Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria
Zdjęcie ilustracyjne - domena publiczna

Po raz kolejny społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu ma wspaniały powód do dumy. Absolwenci technikum ZSTiO, za całokształt swoich osiągnięć, w II etapie finałowym Konkursu zostali uhonorowani przez Główną Komisję Konkursową tytułami LAUREATA oraz WYRÓŻNIENIEM.

Wyniki XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) dla absolwentów średnich szkół prowadzących  kształcenie zawodowe przedstawiają się następująco:

Tytułem „TECHNIK ABSOLWENT 2021” zostali uhonorowani:

KRZYSZTOF ZIĘBA (I miejsce w specjalności Technik Informatyk)

HUBERT MISIĄG (II miejsce w specjalności Technik Elektronik)

ERYK MAŚKIEWICZ (III miejsce w specjalności Technik Elektronik)

Wyróżnienie otrzymał:

MICHAŁ KNAP (w specjalności Technik Informatyk).

Składamy serdeczne gratulacje i życzy dalszych sukcesów!!!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu