Ogólnopolskie sukcesy GRAFIKÓW z ZSTiO

  • Wydrukuj
  • Email
  • Ogólnopolskie sukcesy GRAFIKÓW z ZSTiO. Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach uczniów z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu. Rozstrzygnięto II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Mediacja Ma Moc” – na plakat promujący mediacje, w którym GRAFICY z ZSTiO uzyskali świetne wyniki. Organizatorami konkursu były Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Sąd Okręgowy w Rzeszowie. Wyniki konkursu: Uczennica Kamila Grzesik została uhonorowana tytułem laureata. Trzech uczniów: Karol Marciak, Filip Bącal, Jakub Cygielski otrzymała wyróżnienia. Opiekunem uczniów w konkursie był Krzysztof Knap, nauczyciel przedmiotów zawodowych. Autorom zwycięskich i wyróżnionych prac serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria
Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu

Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach uczniów z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu. Rozstrzygnięto II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Mediacja Ma Moc” – na plakat promujący mediacje, w którym GRAFICY z ZSTiO uzyskali świetne wyniki. Organizatorami konkursu były Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Sąd Okręgowy w Rzeszowie.

Wyniki konkursu:

Uczennica Kamila Grzesik została uhonorowana tytułem laureata. Trzech uczniów: Karol Marciak, Filip Bącal, Jakub Cygielski otrzymała wyróżnienia. Opiekunem uczniów w konkursie był Krzysztof Knap, nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Autorom zwycięskich i wyróżnionych prac serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu