Sukces ucznia z ZSTiO w półfinale Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukces ucznia z ZSTiO w półfinale Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej. Miło nam poinformować, że Mateusz Skupień, uczeń Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w jarosławiu, kształcący się w zawodzie technik informatyk, uzyskał tytuł finalisty etapu okręgowego VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej. Etap okręgowy odbył się 8 stycznia w Rzeszowie. Sukces Mateusza podkreśla, że jest on uczniem który nie tylko pogłębia wiedzę ściśle techniczną, branżową w zakresie obranego przez siebie kierunku kształcenia, ale również rozwija swoje pasje i zainteresowania historyczne. Opiekunem ucznia jest Jadwiga Hołówka. Organizatorem Olimpiady, dla uczniów szkół średnich, jest Stowarzyszenie Edukacyjno – Oświatowe COPTIOSH w Białymstoku. Celem Olimpiady jest pogłębianie wiedzy na temat szeroko rozumianego zakresu nauczania przedmiotu historia. Służy również kształtowaniu i promowaniu postaw patriotycznych wśród młodzieży. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Miło nam poinformować, że Mateusz Skupień, uczeń Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w jarosławiu, kształcący się w zawodzie technik informatyk, uzyskał tytuł finalisty etapu okręgowego VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej. Etap okręgowy odbył się 8 stycznia w Rzeszowie. 

Sukces Mateusza podkreśla, że jest on uczniem który nie tylko pogłębia wiedzę ściśle techniczną, branżową w zakresie obranego przez siebie kierunku kształcenia, ale również rozwija swoje pasje i zainteresowania historyczne. Opiekunem ucznia jest Jadwiga Hołówka.

Organizatorem Olimpiady, dla uczniów szkół średnich, jest Stowarzyszenie Edukacyjno – Oświatowe COPTIOSH w Białymstoku. Celem Olimpiady jest pogłębianie wiedzy na temat szeroko rozumianego zakresu nauczania przedmiotu historia. Służy również kształtowaniu i promowaniu postaw patriotycznych wśród młodzieży. 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu