Sukcesy grafików z ZSTiO. Nagrody w konkursie plastycznym inspirowanym Gabrielą Zapolską.

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukcesy grafików z ZSTiO. Nagrody w konkursie plastycznym inspirowanym Gabrielą Zapolską.. Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach grafików z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Uczniowie wzięli udział w powiatowym konkursie plastycznym inspirowanym życiem i twórczością Gabrieli Zapolskiej, który został zorganizowany w ramach Festiwalu „Cóż za temperament szalony! – wokół Gabrieli Zapolskiej”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów, a Komisja Konkursowa oceniająca prace, przyznała trójce grafików z ZSTiO nagrody i wyróżnienie. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 24 stycznia w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu. Nagrody otrzymali: - Kamila Grzesik -  2. miejsce  w konkursie - Jakub Cygielski - 3. miejsce w konkursie Wyróżnienie otrzymał: - Ireneusz Kaczmar W konkursie wzięli również udział uczniowie: Julia Reczko, Szymon Okruch, Karol Marciak, Patrycja Maciałek, Mateusz Makarski, Michał Jaremko, Wiktoria Pawlikowska, Aleksandra Tas, Maciej Socha, Filip Bącal, Kacper Kud. Opiekunem uczniów był Krzysztof Knap – nauczyciel przedmiotów zawodowych Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu składamy gratulacje, z życzeniami wielu kolejnych sukcesów! Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach grafików z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Uczniowie wzięli udział w powiatowym konkursie plastycznym inspirowanym życiem i twórczością Gabrieli Zapolskiej, który został zorganizowany w ramach Festiwalu „Cóż za temperament szalony! – wokół Gabrieli Zapolskiej”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów, a Komisja Konkursowa oceniająca prace, przyznała trójce grafików z ZSTiO nagrody i wyróżnienie.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 24 stycznia w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Aleksandra Fredry w Jarosławiu.

Nagrody otrzymali:

- Kamila Grzesik -  2. miejsce  w konkursie

- Jakub Cygielski - 3. miejsce w konkursie

Wyróżnienie otrzymał:

- Ireneusz Kaczmar

W konkursie wzięli również udział uczniowie: Julia Reczko, Szymon Okruch, Karol Marciak, Patrycja Maciałek, Mateusz Makarski, Michał Jaremko, Wiktoria Pawlikowska, Aleksandra Tas, Maciej Socha, Filip Bącal, Kacper Kud. Opiekunem uczniów był Krzysztof Knap – nauczyciel przedmiotów zawodowych

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu składamy gratulacje, z życzeniami wielu kolejnych sukcesów!

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSTiO w Jarosławiu