Kolejna lipa w Alei Maturzystów

  • Wydrukuj
  • Email
  • Kolejna lipa w Alei Maturzystów. Tradycji stało się zadość! To już drugi raz, gdy na kampusie naszej Uczelni zasadzono lipę na cześć maturzystów. Aleja powstała w 2021 roku z inicjatywy Rektora, prof. ucz. dr. hab. Krzysztofa Rejmana. Każde z drzew symbolizuje jeden rocznik maturzystów. W czwartek, 23 czerwca na terenie PWSTE zebrali się dyrektorzy powiatowych szkół ponadpodstawowych wraz z tegorocznymi absolwentami. Wszystko po to, by zasadzić kolejne drzewo, które reprezentować będzie uczniów liceów i techników z naszego rejonu, którzy w 2022 roku napisali egzamin dojrzałości. W inauguracji akcji sadzenia drzewa w Alei Maturzystów udział wzięły wszystkie szkoły powiatu jarosławskiego. Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego był reprezentowany przez dyrektor Renatę Tomakę-Pasternak oraz absolwentów rocznika 2021/2022 Aleksandrę Świątek oraz Piotra Misiąga. https://ekspresjaroslawski.pl/artykul/w-alei-maturzystow-na/1323723 Informacja prasowa (tekst, zdj.): PWSTE  w Jarosławiu
  • Galeria

Tradycji stało się zadość! To już drugi raz, gdy na kampusie naszej Uczelni zasadzono lipę na cześć maturzystów. Aleja powstała w 2021 roku z inicjatywy Rektora, prof. ucz. dr. hab. Krzysztofa Rejmana. Każde z drzew symbolizuje jeden rocznik maturzystów.

W czwartek, 23 czerwca na terenie PWSTE zebrali się dyrektorzy powiatowych szkół ponadpodstawowych wraz z tegorocznymi absolwentami. Wszystko po to, by zasadzić kolejne drzewo, które reprezentować będzie uczniów liceów i techników z naszego rejonu, którzy w 2022 roku napisali egzamin dojrzałości. 

W inauguracji akcji sadzenia drzewa w Alei Maturzystów udział wzięły wszystkie szkoły powiatu jarosławskiego.

Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych im. Augusta Witkowskiego był reprezentowany przez dyrektor Renatę Tomakę-Pasternak oraz absolwentów rocznika 2021/2022 Aleksandrę Świątek oraz Piotra Misiąga.

https://ekspresjaroslawski.pl/artykul/w-alei-maturzystow-na/1323723

 

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.): PWSTE  w Jarosławiu