Sukcesy sportowe ZSDGiL

• Sukcesy sportowe ZSDGiL. 11 października 2022 r. podczas finałów powiatowych sztafetowych biegów przełajowych w ramach licealiady 2022/2023, drużyna dziewcząt Witkowskiego zajęła pierwsze miejsce i 19 października 2022 r. walczyła o mistrzostwo województwa. Drużyna chłopców w tych zawodach zajęła trzecie miejsce. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Opiekunami młodzieży byli Rafał Wróbel i Adam Przewrocki. Sportowe sukcesy kadry szkolnej Kolejny sukces sportowy to zdobycie przez Pana Adama Przewrockiego drugiej Korony Maratonów Polski. Koronę tę otrzymuje się za przebiegnięcie pięciu Maratonów: w Poznaniu, Warszawie, Dębnie, Krakowie i Wrocławiu w ciągu 24 miesięcy. Gratulujemy wyjątkowego sukcesu. Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu.

Opiekunami młodzieży byli Rafał Wróbel i Adam Przewrocki.

Sportowe sukcesy kadry szkolnej

Gratulujemy wyjątkowego sukcesu.

Informacja prasowa (tekst, zdj.): ZSDGiL  w Jarosławiu.