Uczennica ZSBiO laureatką XV Przeglądu Piosenki i Poezji Kresowej

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczennica ZSBiO laureatką XV Przeglądu Piosenki i Poezji Kresowej. 17  października 2022 r. w sali widowiskowej, w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki, miał miejsce XV Przegląd Piosenki i Poezji Kresowej. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - reprezentowała Wiktoria Szpindor, uczennica klasy 1LO, która zajęła I miejsce i tym samym, została laureatką konkursu w kategorii "recytacja". Organizatorami przeglądu było Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich Oddział w Jarosławiu, oraz Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki. Gratulujemy Wiktorii talentu 👏👏👏  życząc kolejnych sukcesów! Do konkursu przygotowała Wiktorię Małgorzata Stec. Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSBiO w Jarosławiu
  • Galeria

17  października 2022 r. w sali widowiskowej, w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki, miał miejsce XV Przegląd Piosenki i Poezji Kresowej. Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - reprezentowała Wiktoria Szpindor, uczennica klasy 1LO, która zajęła I miejsce i tym samym, została laureatką konkursu w kategorii "recytacja".

Organizatorami przeglądu było Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich Oddział w Jarosławiu, oraz Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki.

Gratulujemy Wiktorii talentu 👏👏👏  życząc kolejnych sukcesów! 

Do konkursu przygotowała Wiktorię Małgorzata Stec.


Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSBiO w Jarosławiu