Moc czynienia dobra w BUDOWLANCE!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Moc czynienia dobra w BUDOWLANCE!.  W Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących odbył się Andrzejkowy Kiermasz Słodkości. Szkoła włączyła się w ogólnopolski projekt społeczny „Szlachetna Paczka”, aby wspólnie pomóc dwóm potrzebującym rodzinom. Do akcji z wielkim zaangażowaniem włączyli się uczniowie, ich rodzice i bliscy, przygotowując pyszne ciasta, desery, ciasteczka, bułeczki, rogaliki i moc innych pyszności. Akcja odniosła ogromny sukces! Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz jej wspaniali uczniowie z chęcią kupowali przygotowane słodkości, które z uśmiechem podawał Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariatu. Wspólnymi siłami zebrano ponad 2300 złotych. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się do akcji za ogrom serca i dobro! BUDOWLANKA wie, że WARTO POMAGAĆ! Informacja prasowa (tekst, zdj) ZSBiO Jarosław
  • Galeria

 W Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących odbył się Andrzejkowy Kiermasz Słodkości. Szkoła włączyła się w ogólnopolski projekt społeczny „Szlachetna Paczka”, aby wspólnie pomóc dwóm potrzebującym rodzinom. Do akcji z wielkim zaangażowaniem włączyli się uczniowie, ich rodzice i bliscy, przygotowując pyszne ciasta, desery, ciasteczka, bułeczki, rogaliki i moc innych pyszności. Akcja odniosła ogromny sukces!
Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz jej wspaniali uczniowie z chęcią kupowali przygotowane słodkości, które z uśmiechem podawał Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariatu.
Wspólnymi siłami zebrano ponad 2300 złotych. Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się do akcji za ogrom serca i dobro!

BUDOWLANKA wie, że WARTO POMAGAĆ!

 

Informacja prasowa (tekst, zdj) ZSBiO Jarosław