Sukces uczniów z ZSTiO na miarę ogólnopolską!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukces uczniów z ZSTiO na miarę ogólnopolską!. Społeczność Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu z dumą informuje, że uczniowie ich szkoły dołączyli do grona najlepszych z najlepszych. Sukcesem zakończył się ich udział w XLVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej organizowanej przez Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Są to uczniowie technikum: Hubert Nowak – uzyskał tytuł LAUREATA w grupie: automatyka Łukasz Mazur – uzyskał tytuł FINALISTY w grupie: automatyka Cristian Krzeszowski – uzyskał tytuł FINALISTY w grupie: teleinformatyka Tym samym uczniowie zdobyli indeks na krakowską uczelnię, czyli prawo przyjęcia na I rok studiów, z pominięciem warunków rekrutacji oraz zwolnienie z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Tegoroczny finał Olimpiady odbył się 23 i 24 lutego w Jarosławiu. Szkołą – Gospodarzem był Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Społeczność Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu z dumą informuje, że uczniowie ich szkoły dołączyli do grona najlepszych z najlepszych. Sukcesem zakończył się ich udział w XLVI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej organizowanej przez Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Są to uczniowie technikum:

Hubert Nowak – uzyskał tytuł LAUREATA w grupie: automatyka

Łukasz Mazur – uzyskał tytuł FINALISTY w grupie: automatyka

Cristian Krzeszowski – uzyskał tytuł FINALISTY w grupie: teleinformatyka

Tym samym uczniowie zdobyli indeks na krakowską uczelnię, czyli prawo przyjęcia na I rok studiów, z pominięciem warunków rekrutacji oraz zwolnienie z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

Tegoroczny finał Olimpiady odbył się 23 i 24 lutego w Jarosławiu. Szkołą – Gospodarzem był Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu.

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSTiO w Jarosławiu