„TECHNIK ABSOLWENT 2022” z „MECHANIKA”

  • Wydrukuj
  • Email
  • „TECHNIK ABSOLWENT 2022” z „MECHANIKA”. Po raz kolejny społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu ma wspaniały powód do dumy. Absolwent szkoły został uhonorowany przez Główną Komisję Konkursową w II etapie finałowym XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) dla absolwentów średnich szkół prowadzących kształcenie zawodowe. LAUREATEM, zdobywcą II miejsca z TYTUŁEM „TECHNIK ABSOLWENT 2022” w specjalności „Technik Informatyk”  został DAMIAN KOBYLIŃSKI. Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 3 marca 2023 r. w oddziale Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Rzeszowie. Społeczność szkolna składa serdeczne gratulacje i życzy dalszych sukcesów! Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Po raz kolejny społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu ma wspaniały powód do dumy. Absolwent szkoły został uhonorowany przez Główną Komisję Konkursową w II etapie finałowym XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (SIMP) dla absolwentów średnich szkół prowadzących kształcenie zawodowe.

LAUREATEM, zdobywcą II miejsca z TYTUŁEM „TECHNIK ABSOLWENT 2022” w specjalności „Technik Informatyk”  został DAMIAN KOBYLIŃSKI.

Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 3 marca 2023 r. w oddziale Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Rzeszowie. Społeczność szkolna składa serdeczne gratulacje i życzy dalszych sukcesów!

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSTiO w Jarosławiu