Ogólnopolski sukces Elektroników z ZSTiO

  • Wydrukuj
  • Email
  • Ogólnopolski sukces Elektroników z ZSTiO. Społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu, ma kolejny powód do dumy. Uczniowie: Mateusz Żuk i Filip Kiełbowicz, kształcący się w zawodzie technik elektronik zdobyli tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie - Elektronika, by żyło się łatwiej, zajmując III miejsce za projekt „Semper” - urządzenie do rehabilitacji stawu skokowego. Konkurs został zorganizowany na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez współorganizatorów konkursu, czyli firmy Simens i KAMAMI. Główną nagrodą jest stypendium dziekana w wysokości 6000 złotych, dla laureata, który będzie studiować elektronikę na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Ponadto zwycięzcy konkursu otrzymali dodatkowe punkty przy rekrutacji na Uczelnię oraz bezpłatne miejsce w akademiku, zaś szkoły - zestawy sterowników programowalnych PLC firmy SIEMENS. Serdecznie gratulujemy uzyskanego wyniku! Informacja prasowa (tekst,zdj.) ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

Społeczność szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu, ma kolejny powód do dumy. Uczniowie: Mateusz Żuk i Filip Kiełbowicz, kształcący się w zawodzie technik elektronik zdobyli tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie - Elektronika, by żyło się łatwiej, zajmując III miejsce za projekt „Semper” - urządzenie do rehabilitacji stawu skokowego.

Konkurs został zorganizowany na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez współorganizatorów konkursu, czyli firmy Simens i KAMAMI.

Główną nagrodą jest stypendium dziekana w wysokości 6000 złotych, dla laureata, który będzie studiować elektronikę na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej. Ponadto zwycięzcy konkursu otrzymali dodatkowe punkty przy rekrutacji na Uczelnię oraz bezpłatne miejsce w akademiku, zaś szkoły - zestawy sterowników programowalnych PLC firmy SIEMENS.

Serdecznie gratulujemy uzyskanego wyniku!

 

Informacja prasowa (tekst,zdj.) ZSTiO w Jarosławiu