Kolejni Olimpijczycy – PROGRAMIŚCI z ZSTiO! Indeksy zdobyte!

  • Wydrukuj
  • Email
  • Kolejni Olimpijczycy – PROGRAMIŚCI z ZSTiO! Indeksy zdobyte!. 14-15 kwietnia w Nisku odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości. Okręg Podkarpacki reprezentowali uczniowie szkoły kształcący się w zawodzie technik programista: Karolina Łakomy oraz Patryk Harasik. Po dwudniowych zmaganiach obejmujących zadania praktyczne oraz odpowiedź ustną, uczniowie uzyskali tytuły Laureatów zdobywając odpowiednio trzecie i dwunaste miejsce oraz wywalczyli drużynowo piąte miejsce w Polsce. Uczniowie, jako Laureaci Olimpiady uzyskali indeksy na wszystkie prestiżowe uczelnie techniczne na terenie kraju. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Informacja prasowa (tekst,zdj.) ZSTiO w Jarosławiu
  • Galeria

14-15 kwietnia w Nisku odbył się finał Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Wynalazczości. Okręg Podkarpacki reprezentowali uczniowie szkoły kształcący się w zawodzie technik programista: Karolina Łakomy oraz Patryk Harasik.

Po dwudniowych zmaganiach obejmujących zadania praktyczne oraz odpowiedź ustną, uczniowie uzyskali tytuły Laureatów zdobywając odpowiednio trzecie i dwunaste miejsce oraz wywalczyli drużynowo piąte miejsce w Polsce. Uczniowie, jako Laureaci Olimpiady uzyskali indeksy na wszystkie prestiżowe uczelnie techniczne na terenie kraju.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Informacja prasowa (tekst,zdj.) ZSTiO w Jarosławiu