Uczniowie ZSBiO na warsztatach w Castoramie

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczniowie ZSBiO na warsztatach w Castoramie. 12 października, uczniowie klasy pierwszej w zawodzie Technik Aranżacji Wnętrz w ZSBiO objęci Partnerskim Programem Edukacyjnym „Kierunek Castorama” uczestniczyli w pasjonujących warsztatach studyjnych w markecie budowlanym Castorama Rzeszów. Młodzież przywitali dyrektorzy i kierownicy marketu. Uczniowie ZSBiO mieli okazję zapoznania się z tajnikami projektowania kuchni. Poznali poszczególne kroki projektowania wymarzonego wnętrza, dowiedzieli się jak ważna w zawodzie projektanta wnętrz jest umiejętność słuchania klienta, a także poznali zasady planowania biorąc pod uwagę wielkość i kształt pomieszczenia, ilość osób korzystających z kuchni, styl życia oraz nawyki dotyczące gotowania i jedzenia. Zastosowania kuchni, nie tylko jako miejsca spożywania posiłków, ale miejsca spotkań domowników, ilość miejsca na przechowywanie zapasów, a także jak ważny w projekcie jest wzrost domowników. Następnie, o specyfice zawodu i pracy w markecie Castorama opowiedział uczniom kierownik Castoramy podkreślając wartości, którymi kieruje się zespół pracowników firmy, tj.: wspólnota, prostota, pokora, jakość i otwartość. Pan Tomasz opowiedział o wsparciu znanych i lubianych: Dorocie Szelągowskiej i 5 Sposobów na…, markach własnych Castoramy i wzornictwie. W sekrecie zdradzono również wysokość zarobków pracowników na poszczególnych szczeblach kariery. Uczniowie dowiedzieli się też o możliwościach odbycia stażu i praktyk. Przechadzając się alejkami sklepu, uczniowie technikum aranżacji wnętrz zapoznali się z asortymentem budowlanym i dekoracyjnym marketu, materiałami wykończeniowymi, boksami z inspiracjami. Mogli również zajrzeć na ogromne zaplecze i magazyn sklepu. Kulminacyjnym punktem warsztatów była możliwość wypicia kawy z pracownikami i słodki poczęstunek w pracowniczej stołówce. Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSBiO w Jarosławiu
  • Galeria

12 października, uczniowie klasy pierwszej w zawodzie Technik Aranżacji Wnętrz w ZSBiO objęci Partnerskim Programem Edukacyjnym „Kierunek Castorama” uczestniczyli w pasjonujących warsztatach studyjnych w markecie budowlanym Castorama Rzeszów.
Młodzież przywitali dyrektorzy i kierownicy marketu.

Uczniowie ZSBiO mieli okazję zapoznania się z tajnikami projektowania kuchni. Poznali poszczególne kroki projektowania wymarzonego wnętrza, dowiedzieli się jak ważna w zawodzie projektanta wnętrz jest umiejętność słuchania klienta, a także poznali zasady planowania biorąc pod uwagę wielkość i kształt pomieszczenia, ilość osób korzystających z kuchni, styl życia oraz nawyki dotyczące gotowania i jedzenia. Zastosowania kuchni, nie tylko jako miejsca spożywania posiłków, ale miejsca spotkań domowników, ilość miejsca na przechowywanie zapasów, a także jak ważny w projekcie jest wzrost domowników.

Następnie, o specyfice zawodu i pracy w markecie Castorama opowiedział uczniom kierownik Castoramy podkreślając wartości, którymi kieruje się zespół pracowników firmy, tj.: wspólnota, prostota, pokora, jakość i otwartość. Pan Tomasz opowiedział o wsparciu znanych i lubianych: Dorocie Szelągowskiej i 5 Sposobów na…, markach własnych Castoramy i wzornictwie. W sekrecie zdradzono również wysokość zarobków pracowników na poszczególnych szczeblach kariery. Uczniowie dowiedzieli się też o możliwościach odbycia stażu i praktyk.

Przechadzając się alejkami sklepu, uczniowie technikum aranżacji wnętrz zapoznali się z asortymentem budowlanym i dekoracyjnym marketu, materiałami wykończeniowymi, boksami z inspiracjami. Mogli również zajrzeć na ogromne zaplecze i magazyn sklepu.

Kulminacyjnym punktem warsztatów była możliwość wypicia kawy z pracownikami i słodki poczęstunek w pracowniczej stołówce.

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSBiO w Jarosławiu