Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Rolniczych w Radymnie na podium

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Rolniczych w Radymnie na podium. „Znam i przestrzegam bezpiecznych zasad pracy z maszynami rolniczymi” – pod takim tytułem w Zespole Szkół Zawodowych i Rolniczych w Radymnie  24 października 2023 r. odbył się konkurs organizowany we współpracy z KRUS. Konkurs składał się z kilku etapów –  najpierw, zawodnicy zmierzyli się z testem wiedzy z zakresu BHP w rolnictwie, a potem przystąpili do rywalizacji w konkurencjach praktycznych, w których trzeba było wykazać się nie tylko wiedzą, ale także umiejętnościami i sprytem. W konkursie udział wzięło 11 dwuosobowych drużyn ze szkół o profilu rolniczym. Uczestnicy reprezentowali szkoły: 1. Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Leżajsku (3 drużyny) 2. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Różańcu Pierwszym 3. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostku 4. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady    Spadochronowej w Nowosielcach 5. Zespół Szkół Agro – Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach (3 drużyny) 6. Zespół Szkół Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza  w Radymnie (2 drużyny). Po podsumowaniu punktacji za poszczególne konkurencje komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Pyra – przedstawiciel KRUS Starszy Specjalista w Placówce Terenowej w Jarosławiu oraz Zbigniew Pych i Jacek Szaroma, ustaliła lokaty drużyn: I miejsce drużyna 1 z ZSZiR w Radymnie w składzie: Antoni Gaweł, Paweł Buksa II miejsce drużyna 2 z ZSZiR w Radymnie w składzie: Krzysztof Olech, Wojciech Cieliczka III miejsce drużyna ZSAT w Ropczycach w składzie: Wiktor Pacocha, Filip Wszołek Fundatorem nagród była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Informacja prasowa (tekst,zdj.) ZSZiR w Radymnie
  • Galeria

„Znam i przestrzegam bezpiecznych zasad pracy z maszynami rolniczymi” – pod takim tytułem w Zespole Szkół Zawodowych i Rolniczych w Radymnie  24 października 2023 r. odbył się konkurs organizowany we współpracy z KRUS. Konkurs składał się z kilku etapów –  najpierw, zawodnicy zmierzyli się z testem wiedzy z zakresu BHP w rolnictwie, a potem przystąpili do rywalizacji w konkurencjach praktycznych, w których trzeba było wykazać się nie tylko wiedzą, ale także umiejętnościami i sprytem.

W konkursie udział wzięło 11 dwuosobowych drużyn ze szkół o profilu rolniczym. Uczestnicy reprezentowali szkoły:

1. Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Leżajsku (3 drużyny)

2. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Różańcu Pierwszym

 3. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostku

4. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. II Czechosłowackiej Brygady    Spadochronowej w Nowosielcach

5. Zespół Szkół Agro – Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach (3 drużyny)

6. Zespół Szkół Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza  w Radymnie (2 drużyny).

Po podsumowaniu punktacji za poszczególne konkurencje komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Pyra – przedstawiciel KRUS Starszy Specjalista w Placówce Terenowej w Jarosławiu oraz Zbigniew Pych i Jacek Szaroma, ustaliła lokaty drużyn:

I miejsce drużyna 1 z ZSZiR w Radymnie w składzie: Antoni Gaweł, Paweł Buksa 

II miejsce drużyna 2 z ZSZiR w Radymnie w składzie: Krzysztof Olech, Wojciech Cieliczka

III miejsce drużyna ZSAT w Ropczycach w składzie: Wiktor Pacocha, Filip Wszołek

Fundatorem nagród była Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Informacja prasowa (tekst,zdj.) ZSZiR w Radymnie