Sukces uczennicy ZSZiR w Radymnie

  • Wydrukuj
  • Email
  • Sukces uczennicy ZSZiR w Radymnie. Miło nam poinformować, że uczennica Zespołu Szkół Zawodowych i Rolniczych w Radymnie Wiktoria Buksa z klasy II TW uzyskała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Czytamy  z  sercem”. Konkurs został zorganizowany przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Sokołowie Małopolskim. Konkurs adresowany był do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Tematem ocenianych fotografii było ukazanie książki lub osoby czytającej o sercu, dla serca i z sercem. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Informacja prasowa/ ZSZiR w Radymnie
  • Galeria

Miło nam poinformować, że uczennica Zespołu Szkół Zawodowych i Rolniczych w Radymnie Wiktoria Buksa z klasy II TW uzyskała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Czytamy  z  sercem”.

Konkurs został zorganizowany przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Sokołowie Małopolskim. Konkurs adresowany był do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Tematem ocenianych fotografii było ukazanie książki lub osoby czytającej o sercu, dla serca i z sercem.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Informacja prasowa/ ZSZiR w Radymnie