Uczniowie BUDOWLANKI szkolą się u najlepszych

  • Wydrukuj
  • Email
  • Uczniowie BUDOWLANKI szkolą się u najlepszych. Uczniowie klasy pierwszej kierunku technik aranżacji wnętrz, która od września została utworzona w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, wiedzę zawodową zdobywają nie tylko na zajęciach w szkole. 23 listopada mieli oni okazję odbyć inspirujące zajęcia studyjne w Pracowni CAD Decor Macieja Dańczury – cenionego w branży ogólnopolskiej projektanta wnętrz, eksperta oprogramowania CAD Decor, autora i prowadzącego program METR NA METR dla pasjonatów projektowania wnętrz. Szkoła, realizując zajęcia zawodowe dla uczniów klasy technik aranżacji wnętrz, współpracuje z Pracownią CAD Decor, gdzie  prowadzone są zajęcia warsztatowe. Właściciel pracowni, dzieląc się ogromną wiedzą, wprowadza naszych uczniów do fascynującego świata projektowania i architektury wnętrz, zaznajamia ze strukturami, materiałami, technikami dekoracyjnymi oraz najnowszymi trendami w tej dziedzinie. Uczniowie mogą  zgłębiać tajniki projektowania i oprogramowania CAD Decor, zdobywając cenne wskazówki od eksperta o ugruntowanej pozycji w branży, co stanowi dla nich doskonałą okazję do praktycznego poszerzania umiejętności. Informacja prasowa (tekst,zdj.) ZSBiO w Jarosławiu
  • Galeria

Uczniowie klasy pierwszej kierunku technik aranżacji wnętrz, która od września została utworzona w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu, wiedzę zawodową zdobywają nie tylko na zajęciach w szkole.

23 listopada mieli oni okazję odbyć inspirujące zajęcia studyjne w Pracowni CAD Decor Macieja Dańczury – cenionego w branży ogólnopolskiej projektanta wnętrz, eksperta oprogramowania CAD Decor, autora i prowadzącego program METR NA METR dla pasjonatów projektowania wnętrz. Szkoła, realizując zajęcia zawodowe dla uczniów klasy technik aranżacji wnętrz, współpracuje z Pracownią CAD Decor, gdzie  prowadzone są zajęcia warsztatowe. Właściciel pracowni, dzieląc się ogromną wiedzą, wprowadza naszych uczniów do fascynującego świata projektowania i architektury wnętrz, zaznajamia ze strukturami, materiałami, technikami dekoracyjnymi oraz najnowszymi trendami w tej dziedzinie.

Uczniowie mogą  zgłębiać tajniki projektowania i oprogramowania CAD Decor, zdobywając cenne wskazówki od eksperta o ugruntowanej pozycji w branży, co stanowi dla nich doskonałą okazję do praktycznego poszerzania umiejętności.

 

Informacja prasowa (tekst,zdj.) ZSBiO w Jarosławiu