Mikołaj z Banku ING z wizytą u przedszkolaków

  • Wydrukuj
  • Email
  • Mikołaj z Banku ING z wizytą u przedszkolaków. Zgodnie z wieloletnią tradycją w miesiącu grudniu, dzieci z Przedszkola nr 14 w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Jarosławiu odwiedza Mikołaj zaproszony przez Pomarańczową Drużynę Aniołów z Banku ING. Zespół skupia w swoich szeregach pracowników ING Lease Polska – Biuro Leasingowe w Rzeszowie, pracowników Oddziału Korporacyjnego ING Banku Śląskiego w Rzeszowie i Tarnowie, oraz pracowników Miejsca Spotkań Banku Śląskiego w Rzeszowie. To dzięki zaangażowanej pracy tych osób i trosce o uśmiech dziecka, nasze maluchy co roku otrzymują wspaniałe paczki mikołajkowej i przeżywają magiczne chwile. Wspólne spotkanie i zabawa, to radosny czas, który pozostaje w pamięci i sercach przedszkolaków na długo. Dyrekcja oraz pracownicy Przedszkola nr 14 w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Jarosławiu składają wszystkim pracownikom Banku ING serdeczne podziękowania pracownikom Banku ING za serce i dobroć, włożoną w każdy prezent przekazany dzieciom. Święta to czas dzielenia się miłością i dobrocią, którą Pomarańczowa Drużyna Aniołów Banku ING przynosi dzieciom przedszkolnym. Informacja prasowa (tekst, zdj.) SOSW w Jarosławiu
  • Galeria

Zgodnie z wieloletnią tradycją w miesiącu grudniu, dzieci z Przedszkola nr 14 w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Jarosławiu odwiedza Mikołaj zaproszony przez Pomarańczową Drużynę Aniołów z Banku ING. Zespół skupia w swoich szeregach pracowników ING Lease Polska – Biuro Leasingowe w Rzeszowie, pracowników Oddziału Korporacyjnego ING Banku Śląskiego w Rzeszowie i Tarnowie, oraz pracowników Miejsca Spotkań Banku Śląskiego w Rzeszowie. To dzięki zaangażowanej pracy tych osób i trosce o uśmiech dziecka, nasze maluchy co roku otrzymują wspaniałe paczki mikołajkowej i przeżywają magiczne chwile. Wspólne spotkanie i zabawa, to radosny czas, który pozostaje w pamięci i sercach przedszkolaków na długo.

Dyrekcja oraz pracownicy Przedszkola nr 14 w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Jarosławiu składają wszystkim pracownikom Banku ING serdeczne podziękowania pracownikom Banku ING za serce i dobroć, włożoną w każdy prezent przekazany dzieciom. Święta to czas dzielenia się miłością i dobrocią, którą Pomarańczowa Drużyna Aniołów Banku ING przynosi dzieciom przedszkolnym.

Informacja prasowa (tekst, zdj.) SOSW w Jarosławiu