I Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Jarosławskiego z sukcesami uczniów KOPERNIKA

• Wydrukuj
  • Email
  • I Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Jarosławskiego z sukcesami uczniów KOPERNIKA. 15 grudnia 2023 w Bursie Międzyszkolnej odbył się I Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Jarosławskiego. Starosta Stanisław Kłopot otworzył turniej, powitał zgromadzonych oraz życzył uczestnikom powodzenia na planszy. Udział w turnieju wzięło 9 dziewcząt i 36 chłopców ze szkół ponadpodstawowych z powiatu jarosławskiego. Reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu spisali się bardzo dobrze. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Anastazja Dołęga, natomiast Malwina Bartosik uplasowała się tuż za podium. Z kolei w kategorii chłopców, III miejsce zajął Bartłomiej Garbacz, V był Adam Ojrzyński, VIII Mikołaj Duda, natomiast Jan Kardyś zajął XIX miejsce. Opiekunem uczniów był Robert Gilarski. Pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe wręczała Sekretarz Bożena Gmyrek oraz Dyrektor Bursy Bartłomiej Kordas. Gratulacje! Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu

15 grudnia 2023 w Bursie Międzyszkolnej odbył się I Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Jarosławskiego. Starosta Stanisław Kłopot otworzył turniej, powitał zgromadzonych oraz życzył uczestnikom powodzenia na planszy. Udział w turnieju wzięło 9 dziewcząt i 36 chłopców ze szkół ponadpodstawowych z powiatu jarosławskiego. Reprezentanci I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu spisali się bardzo dobrze.

W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Anastazja Dołęga, natomiast Malwina Bartosik uplasowała się tuż za podium. Z kolei w kategorii chłopców, III miejsce zajął Bartłomiej Garbacz, V był Adam Ojrzyński, VIII Mikołaj Duda, natomiast Jan Kardyś zajął XIX miejsce. Opiekunem uczniów był Robert Gilarski. Pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe wręczała Sekretarz Bożena Gmyrek oraz Dyrektor Bursy Bartłomiej Kordas.