Otwarcie sali wyciszeń w SOSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu

  • Wydrukuj
  • Email
  • Otwarcie sali wyciszeń w SOSW im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Stworzenie "Strefy Ciszy - Cicho Sza" to dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu nie tylko nowa przestrzeń, ale prawdziwe dzieło serca, zrealizowane dzięki entuzjazmowi i zaangażowaniu wolontariuszy z ING Rzeszów. Ich pomoc i wsparcie były kluczowe, aby marzenie o miejscu wyciszenia mogło stać się rzeczywistością. Ta wyjątkowa sala jest nie tylko miejscem, gdzie można oderwać się od zgiełku codziennego życia, ale także rezultatem projektu "Dobry Pomysł", realizowanemu przez Fundację ING Dzieciom, w ramach którego uzyskano wsparcie finansowe w wysokości 6 000 złotych. Jest to działanie, które ma na celu wspieranie innowacyjnych idei, przynoszących korzyści społeczności lokalnej. "Strefa Ciszy - Cicho Sza" to nasza odpowiedź na potrzebę miejsca, gdzie każde dziecko z naszej placówki może znaleźć chwilę spokoju. A to jeszcze nie wszystko! W dniu otwarcia "Strefy Ciszy - Cicho Sza" społeczność SOSW miała niezwykłą przyjemność gościć wolontariuszy z ING Rzeszów, którzy wraz z przedszkolakami i Panem Pawłem stworzyli niezapomnianą atmosferę.  W ramach radosnej celebracji, maluchy zaśpiewały polskie kolędy, tworząc magiczną symfonię przy akompaniamencie instrumentów. To był niepowtarzalny moment, pełen radości i wspólnego śpiewu. Dzięki współpracy, zarówno małe jak i duże serca złączyły się w jednym harmonijnym dźwięku, przynosząc uśmiech na twarzach wszystkich obecnych. Nie tylko muzyka była gwiazdą otwarcia "Strefy Ciszy - Cicho Sza"! Pomarańczowa Drużyna przyprowadziła jeszcze więcej magicznych chwil, czytając przedszkolakom fragmenty książki pt. "Lucjan lew, jakiego nie było". Ta urocza opowieść została stworzona specjalnie dla Fundacji ING Dzieciom, a Pomarańczowa Drużyna miała zaszczyt podzielić się nią z najmłodszymi. Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych wolontariuszy z ING Rzeszów, którzy nie tylko wnieśli swoją energię i czas, ale także przyczynili się do stworzenia tego wyjątkowego miejsca. Informacja prasowa (tekst, zdj.) SOSW Jarosław
  • Galeria

Stworzenie "Strefy Ciszy - Cicho Sza" to dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu nie tylko nowa przestrzeń, ale prawdziwe dzieło serca, zrealizowane dzięki entuzjazmowi i zaangażowaniu wolontariuszy z ING Rzeszów. Ich pomoc i wsparcie były kluczowe, aby marzenie o miejscu wyciszenia mogło stać się rzeczywistością. Ta wyjątkowa sala jest nie tylko miejscem, gdzie można oderwać się od zgiełku codziennego życia, ale także rezultatem projektu "Dobry Pomysł", realizowanemu przez Fundację ING Dzieciom, w ramach którego uzyskano wsparcie finansowe w wysokości 6 000 złotych. Jest to działanie, które ma na celu wspieranie innowacyjnych idei, przynoszących korzyści społeczności lokalnej. "Strefa Ciszy - Cicho Sza" to nasza odpowiedź na potrzebę miejsca, gdzie każde dziecko z naszej placówki może znaleźć chwilę spokoju.

A to jeszcze nie wszystko! W dniu otwarcia "Strefy Ciszy - Cicho Sza" społeczność SOSW miała niezwykłą przyjemność gościć wolontariuszy z ING Rzeszów, którzy wraz z przedszkolakami i Panem Pawłem stworzyli niezapomnianą atmosferę.  W ramach radosnej celebracji, maluchy zaśpiewały polskie kolędy, tworząc magiczną symfonię przy akompaniamencie instrumentów. To był niepowtarzalny moment, pełen radości i wspólnego śpiewu. Dzięki współpracy, zarówno małe jak i duże serca złączyły się w jednym harmonijnym dźwięku, przynosząc uśmiech na twarzach wszystkich obecnych. Nie tylko muzyka była gwiazdą otwarcia "Strefy Ciszy - Cicho Sza"! Pomarańczowa Drużyna przyprowadziła jeszcze więcej magicznych chwil, czytając przedszkolakom fragmenty książki pt. "Lucjan lew, jakiego nie było". Ta urocza opowieść została stworzona specjalnie dla Fundacji ING Dzieciom, a Pomarańczowa Drużyna miała zaszczyt podzielić się nią z najmłodszymi.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych wolontariuszy z ING Rzeszów, którzy nie tylko wnieśli swoją energię i czas, ale także przyczynili się do stworzenia tego wyjątkowego miejsca.

Informacja prasowa (tekst, zdj.) SOSW Jarosław