Szczęście z plastiku dla Uli

  • Wydrukuj
  • Email
  • Szczęście z plastiku dla Uli. Ula – dziewczynka, która urodziła się z ubytkiem dłoni, pierwszy raz w życiu chwyciła swoją swoją ulubioną zabawkę, potem czapkę, a w domu to już prawie wszystko. Jakub Polański, Wiktor Pazowski i Igor Orłowski uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu wykonali rękę 3D w pracowni podstaw techniki dla pięcioletniej Uli za pomocą technologii przyrostowej czyli tzw. druku 3D. Tu nie ma nagród, dyplomów, rankingów ale rozdają dobro. To bardzo ważne w edukacji. Nauczmy ich najpierw być dobrymi i wrażliwymi ludźmi, a nauka zapuka sama do umysłu. – wspomina na swoim profilu w mediach społecznościowych opiekun uczniów Artur Tutka. Serdeczne gratulacje dla zdolnych uczniów, opiekunów i rodziców, a także życzenia zdrowia i pogody ducha dla Uli! Rodzice wyrazili zgodę na upublicznienie wizerunku swojego dziecka w mediach społecznościowych, aby Ula wskazała drogę kolejnym dzieciom z wadami rąk. Źródło: ZSTiO w Jarosławiu, Artur Tutka - profil FB.
  • Galeria

Ula – dziewczynka, która urodziła się z ubytkiem dłoni, pierwszy raz w życiu chwyciła swoją swoją ulubioną zabawkę, potem czapkę, a w domu to już prawie wszystko.

Jakub Polański, Wiktor Pazowski i Igor Orłowski uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu wykonali rękę 3D w pracowni podstaw techniki dla pięcioletniej Uli za pomocą technologii przyrostowej czyli tzw. druku 3D.

Tu nie ma nagród, dyplomów, rankingów ale rozdają dobro. To bardzo ważne w edukacji. Nauczmy ich najpierw być dobrymi i wrażliwymi ludźmi, a nauka zapuka sama do umysłu. – wspomina na swoim profilu w mediach społecznościowych opiekun uczniów Artur Tutka.

Serdeczne gratulacje dla zdolnych uczniów, opiekunów i rodziców, a także życzenia zdrowia i pogody ducha dla Uli!

Rodzice wyrazili zgodę na upublicznienie wizerunku swojego dziecka w mediach społecznościowych, aby Ula wskazała drogę kolejnym dzieciom z wadami rąk.

 

Źródło: ZSTiO w Jarosławiu, Artur Tutka - profil FB.