Dwukrotne podium uczennic z Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych w Jarosławiu na XXV Małopolskim Konkursie Szkół Gastronomicznych w Krakowie „Powróćmy jak za dawnych lat…”

  • Wydrukuj
  • Email
  • Dwukrotne podium uczennic z Zespołu Szkół Spożywczych i Biznesowych w Jarosławiu na XXV Małopolskim Konkursie Szkół Gastronomicznych w Krakowie „Powróćmy jak za dawnych lat…”. Brązowa tarcza „Perspektyw” zobowiązuje. Dlatego ZSSiB nie ustaje w wysiłkach i młodzież zdobywa kolejne laury w konkursach i olimpiadach. Podczas konkursu w Krakowie najlepsza okazała się cukierniczka Milena Liszka, która zajęła I miejsce w kategorii „cukiernik” prezentując „Malinową finezję”. Również kelnerki stanęły na podium zajmując III miejsce w kategorii „kelner”, prezentując stół zatytułowany „Z wizytą u Państwa Wolskich herbu Rola we dworze w Hawłowicach Górnych” inspirowany opowieściami profesora Wolskiego właściciela majątku. Pozostałe uczestniczki konkursu: Wiktoria Cebulak i Kamila Depciuch otrzymały wyróżnienia w kategoriach „kucharz” i „cukiernik”. Gratulujemy sukcesu zarówno uczennicom, jak i ich opiekunom: Annie Nowak, Wioletcie Stoch,  Małgorzacie Jakielaszek, Małgorzacie Drapale i Wandzie Mazurek za przygotowanie dziewcząt do tak wymagającego konkursu. Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSSiB w Jarosławiu
  • Galeria

Brązowa tarcza „Perspektyw” zobowiązuje. Dlatego ZSSiB nie ustaje w wysiłkach i młodzież zdobywa kolejne laury w konkursach i olimpiadach. Podczas konkursu w Krakowie najlepsza okazała się cukierniczka Milena Liszka, która zajęła I miejsce w kategorii „cukiernik” prezentując „Malinową finezję”. Również kelnerki stanęły na podium zajmując III miejsce w kategorii „kelner”, prezentując stół zatytułowany „Z wizytą u Państwa Wolskich herbu Rola we dworze w Hawłowicach Górnych” inspirowany opowieściami profesora Wolskiego właściciela majątku. Pozostałe uczestniczki konkursu: Wiktoria Cebulak i Kamila Depciuch otrzymały wyróżnienia w kategoriach „kucharz” i „cukiernik”. Gratulujemy sukcesu zarówno uczennicom, jak i ich opiekunom: Annie Nowak, Wioletcie Stoch,  Małgorzacie Jakielaszek, Małgorzacie Drapale i Wandzie Mazurek za przygotowanie dziewcząt do tak wymagającego konkursu. 

 

Informacja prasowa (tekst, zdj.) ZSSiB w Jarosławiu