Awans uczniów KOPERNIKA do finału wojewódzkiego w pływaniu

• Wydrukuj
  • Email
  • Awans uczniów KOPERNIKA do finału wojewódzkiego w pływaniu. BĘDZIE OBRONA TYTUŁU!!! Na basenie w Leżajsku, 11.03.2024 r., odbył się półfinał wojewódzki. Świetnie po raz kolejny spisali się uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. w pływaniu indywidualnym. W kategorii dziewcząt w stylu klasycznym 50 m, Karina Leśniowska nie miała sobie równych. Zajmując I miejsce awansowała do finału wojewódzkiego, a tym samym będzie broniła tytułu „Mistrzyni Podkarpacia” sprzed roku. W stylu grzbietowym Anna Dworak zajęła II miejsce i na 99% również uzyskała awans do finału wojewódzkiego. W kategorii chłopców w finale zameldował się Mateusz Bereźnicki, który wygrał w stylu dowolnym. Ponadto wystąpili jeszcze: styl dowolny Karolina Dołemska, Adrianna Blok, styl grzbietowy Emilia Mączka oraz Mikołaj Mączka styl dowolny. Czekamy na komplet wyników wszystkich półfinałów, wówczas okaże się czy mamy kolejne dobre informacje o awansach do finału wojewódzkiego. Opiekun: Wojciech Lesiak. Wielkie gratulacje! Informacja prasowa (tekst, zdj.) I LO w Jarosławiu