III Festiwal Muzyczny im. Jana Kusiewicza

  • Wydrukuj
  • Email
  • III Festiwal Muzyczny im. Jana Kusiewicza. Drodzy Melomani, w imieniu Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota oraz Dyrektora Artystycznego i Programowego Festiwalu Jacka Ścibora mamy zaszczyt zaprosić na niezwykle wydarzenie artystyczne - III Festiwal Muzyczny im. Jana Kusiewicza, który odbędzie się w dniach 1-2 października 2022 r. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina. Bilety do kupienia od wtorku 20 września w Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich. Cza Cza z Chopinem, Samba z Beetvonem - brzmi ciekawie? W ramach III Festiwalu Myzycznego im. Jana Kusiewicza przygotowaliśmy również coś dla najmłodszych mieszkańców Powiatu Jarosławskiego. Mobilna Filharmonia z Rzeszowa wystąpi z programem muzycznym już października 2022 r. Szczegóły na plakatach, zapraszamy!
  • Galeria

🎼Drodzy Melomani,

w imieniu Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota oraz Dyrektora Artystycznego i Programowego Festiwalu Jacka Ścibora mamy zaszczyt zaprosić na niezwykle wydarzenie artystyczne - III Festiwal Muzyczny im. Jana Kusiewicza, który odbędzie się w dniach 1-2 października 2022 r. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina.

Bilety do kupienia od wtorku 20 września w Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich.

Cza Cza z Chopinem, Samba z Beetvonem - brzmi ciekawie? 

W ramach III Festiwalu Myzycznego im. Jana Kusiewicza przygotowaliśmy również coś dla najmłodszych mieszkańców Powiatu Jarosławskiego. 🎼

Mobilna Filharmonia z Rzeszowa wystąpi z programem muzycznym już 1️⃣ października 2022 r.

Szczegóły na plakatach, zapraszamy!