Odbiory techniczne na przebudowanych drogach powiatowych w Jarosławiu

• Odbiory techniczne na przebudowanych drogach powiatowych w Jarosławiu. Na trzech inwestycjach drogowych samorządu powiatowego z dziewięciu zaplanowanych w Jarosławiu, odbyły się 27 listopada odbiory techniczne z udziałem inwestorów oraz wykonawców. Mowa o ulicach Stawki,  Batalionów Chłopskich i pierwszym etapie (gdzie powstał tzw. "profil" pod dalsze prace)  Pasieka. Łącznie tegoroczne drogowe inwestycje powiatowe w Jarosławiu to 2,5 miliona złotych, współfinansowane z samorządem miejskim:ul. Stawki – 239 tys. ul. Pasieka – 106 tys. ul. Batalionów Chłopskich – 192 tysoraz:ul. Okrzei – 263 tys. ul. Królowej Jadwigi – 358 tys. ul. Paderewskiego – 275 tys. ul. Dolnoleżajska – 300 tys. ul. Bandurskiego – 310 tys. ul. Rybacka – 438 tys.Więcej na ten temat na stronie https://www.powiat.jaroslawski.pl/aktualnosci/item/6929-jaroslawskie-ulice-inwestycje-samorzadu-powiatowego-w-2021-r Na zdj.: starosta jarosławski Stanisław Kłopot burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch radni powiatowi Grażyna Strzelec i Kamil Dziukiewicz dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Paweł Tworek oraz pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg, Urzędu Miasta Jarosławia i wykonawcy.

Na trzech inwestycjach drogowych samorządu powiatowego z dziewięciu zaplanowanych w Jarosławiu, odbyły się 27 listopada odbiory techniczne z udziałem inwestorów oraz wykonawców. Mowa o ulicach StawkiBatalionów Chłopskich i pierwszym etapie (gdzie powstał tzw. "profil" pod dalsze prace)  Pasieka.

• ul. Stawki – 239 tys.
  • ul. Pasieka – 106 tys.
  • ul. Batalionów Chłopskich – 192 tys

oraz:

• ul. Okrzei – 263 tys.
  • ul. Królowej Jadwigi – 358 tys.
  • ul. Paderewskiego – 275 tys.
  • ul. Dolnoleżajska – 300 tys.
  • ul. Bandurskiego – 310 tys.
  • ul. Rybacka – 438 tys.